«ТРОЄЩИНА»

Благоустрій
берегової зони

парку відпочинку
“ТРОЄЩИНА”

26
13 (1)

Про проект

     Концепція благоустрою берегової зони парку відпочинку “Троєщина” передбачає забезпечення високим рівнем благоустрою міської території загального користування та облаштування відповідних об’єктів для активного і пасивного відпочинку населення та громадських центрів.

   Проектом запроектовано створити фестивальну зону, яка буде найбільша з аналогічних об’єктів в місті Києві.

   На території мають з’явитися споруди для активного відпочинку, тимчасові споруд та інші об’єкти.

   Передбачено комбіновані види покриття доріжок, озеленення, питні фонтанчики, лави, урни, контейнери для збирання побутових відходів, обладнання пляжу (з обов’язковим забезпеченням централізованим водопостачанням і каналізацією, навіси від сонця, лежаки, кабінки для переодягання тощо), обладнання для паркування велосипедів.

   Проектом передбачено принцип вільного доступу маломобільних груп населення до зони відпочинку (із застосуванням пандусів, підйомників, рельєфних доріжок зі зміненим покриттям для інвалідів з вадами зору, перила тощо), при цьому один із пляжів повністю облаштовано як пляж для маломобільних груп населення. У припляжній зоні запропоновано принцип рівномірно розподіленого розміщення громадських вбиралень та обладнання для збирання побутових відходів.

   Передбачено зони адміністративно-господарського призначення,  стаціонарні та великогабаритні елементи благоустрою пляжів (наприклад, павільйони, дитячі атракціони, спортивно тренувальне знаряддя).

    Також запропоновано встановлення нестаціонарних споруд та елементів благоустрою, які швидко знімаються або демонтуються.

   Запроектовано павільйони прокату, заклад ресторанного господарства, павільйони фудкорту, рятувальну станцію, медпункт, системи централізованого водопостачання.

   Визначена припляжна зона — прилегла до пляжу територія з зеленими насадженнями, територія природного солярію з піщаним, гальковим матеріалом або трав’яним покриттям.

   Концепцією врахована водоохоронна зона — природоохоронна територія господарської діяльності, що регулюється, встановлена для створення сприятливого режиму водних об’єктів, попередження їх забруднення, засмічення і вичерпання, знищення навколоводних рослин і тварин, а також зменшення коливань стоку вздовж річки.

   Проект був розроблений на замовлення приватної компанії у 2017 році групою авторів, у яку ввійшли архітектори та інженери компанії “АВС-білд”. Головний архітектор проекту Галина Панова.

Щоб отримати більш детальну інформацію звертайтеся за телефоном:
+38(096)-902-08-08 та за формою зворотного зв’язку.

Translate »