Парк «Партизанської Слави»

Парк
«Партизанської
слави»
 

Screenshot_3
Screenshot_1

Про проект

   Проект передбачає капітальний ремонт, технічне переоснащення та благоустрій парку “Партизанська Слава”.

   Комплекс заходів передбачає рішення з декоративного підсвічування елементів благоустрою та озеленення, реконструкцію фонтану —  встановлення п’яти унікальних арок, які символізують п’ять років партизанського руху під час Другої світової війни. В парку  проектом передбачено встановлення нових сучасних малих архітектурних форм, які не будуть порушувати гармонію природи, де влітку можна буде сховатися в тіні та відпочити.

    Проектом передбачено створення мощених доріжок з віброваного кольорового фібробетону,  облаштування трьох майданчиків для торгівельних павільйонів за індивідуальним проектом,  реконструкція громадських вбиралень, та повна реконструкція систем водопостачання і каналізації. Біля озер проектом передбачені дерев’яні тераси  для променаду та спостереження за оточуючим природним середовищем: флорою і фауною.

   Проект був розроблений на замовлення КО “Київзеленбуд” у 2016-2017 роках, групою авторів, у яку ввійшли архітектори та інженери ТОВ “ЦТР” та ТОВ “АВС-білд”. Головний архітектор проекту Галина Панова.

Translate »