«Park Hills»

Житловий
комлекс

«Park Hills»

м. Київ, вул. Степана Руданського  9-А,

Сайт ЖК «Парк Хіллс» — Park-Hills.in.ua

Park hills 2
photo_2018-09-11_17-01-06

Про проект

     Житловий комплекс «Парк Хіллс» це житло класу-комфорт+, створений для зручного та  комфортного життя у екологічному місці майже у самому центрі міста посеред 3-х найбільших парків    Києва – парк «Нивки», парк «Дубки», парк «Сирецький».

      Комплекс складається з 3-х 30-и поверхових секцій та однієї 10-и поверхової секції. У стилобатній частині комплексу розташовані 2-х-рівневий паркінг та технічні системи життєзабезпечення комплексу.

      У складі комплексу — магазини, офіси, дитячі майданчики та власний сквер для тихого відпочинку дорослих. ЖК «Парк Хіллс» – багатофункціональний житловий комплекс, у якому присутнє все, що потрібно для зручного та безпечного життя.

    Придбавши квартиру у ЖК «Парк Хіллс», можна розпочати власний бізнес у вбудованих нежитлових приміщеннях : магазини, салони краси, фітнес-зали, аптеки та інше.

    Розташування комплексу робить його унікальним у тому сенсі, що він абсолютно самодостатній – екологічний, сучасний, економічний, зручний та безпечний.

     У ЖК «Парк Хіллс» створена система смартбудинку, консьєрж-сервісу. Власна служба охорони та експлуатації. Особливою інновацією є система альтернативного водозабезпечення, яка створена для суттєвого заощадження на комунальних послугах. Водопостачання з власної артезіанської свердловини, тобто воду можна пити просто з крану!

     Поруч з ЖК «Парк Хіллс» розташовані житлові комплекси бізнес — та комфорт класу, неподалік значну територію займає посольство США. Безпека  відповідає найвищим вимогам та стандартам! Найближчий парк «Сирецький» після масштабної реконструкції є затишним та комфортним, крім того він обладнаний системами відеоспостереження.

     Пішки можна дістатися: 15 хв. – до м. «Берестейська», 10 хв. – до м. «Сирець», 15 хв. – до м. «Дорогожичі», 10 хв. – Парк «Дубки», 10 хв. – Парк «Сирецький»,  10 хв.  – Парк «Нивки».

     На автомобілі можна дістатися – 25 хв. до вул. Хрещатик.

    Краєвиди з вікон ЖК «Park Hills» не мають аналогів! Уявіть собі, як весняним ранком, відчиняючи вікно, ви впускаєте в квартиру свіже повітря, наповнене ароматами хвої, акації, липи, квітів та черемхи. Можете не уявляти, а просто приїхати до нас, та відчути і побачити все на власні очі.

    Комплекс збудований на 75%! Всі документи, необхідні для будівництва є. Перша черга буде введена в експлуатацію вже наприкінці 2019 року.

    Живіть, працюйте, ростіть дітей, відпочивайте у безпечному комфортному середовищі!

    Життя сповнене краси – це ЖК «Парк Хіллс».
Сайт  ЖК «Парк Хіллс» — Park-hills.in.ua

  Наразі проект перебуває у стані реалізації. З питань участі у проекті звертайтесь за телефоном +38 (096) 902 08 08 та за формою зворотного зв’язку.

Translate »