Лебедине

  Озеро
«Лебедине»

4_FIN
5_Post
2_FIN

Про проект

      Проект ландшафтного парку “Лебедине озеро” — це паркова зона загального користування, фітнес-парк та зона відпочинку для людей різного віку, оскільки проектом ми передбачили зони відпочинку для дорослих і дітей, а також зони прогулянок з домашніми улюбленцями. У парку можна як відпочивати, так і проводити тематичні заходи.

    Чудово облаштовані альтанки  та сходинки до водойми, пішохідні доріжки на воді на понтонах,  ігрові майданчики  для різних вікових груп і спортивні майданчики з тренажерами для активного відпочинку дорослих, для групових занять спортом, або проведення розважальних заходів. А для тих, хто любить поніжитися на сонечку, облаштований пляж з парасольками.

    Окремим проектом передбачено створення системи аерації та світло — музикального фонтану.

    Водойма є родзинкою району, яка робить ландшафт території унікальним, додає в нього природної краси і неповторності. Біля води створюється особливий мікроклімат, який сприятливо впливає на його відвідувачів. А висаджені поряд вологолюбні рослини надають водоймі природності і вишукано підкреслюють навколишню флору.

    Площа озера-парку 12,1 га., що знаходиться на Позняках.

    Проект був розроблений на замовлення КО “Київзеленбуд” у 2018 році групою авторів, у яку ввійшли архітектори та інженери ПРАТ “Київгаз”, ТОВ “Київміськбуд-БМУ№1” та ТОВ “АВС-білд”. Головний архітектор проекту Галина Панова.

Translate »