GREEN

Клубний будинок
«GREEN»

м. Київ, вул. Гвардійська 74,
Голосіївський район

Green 2 (1)
Green 3

Про проект

     Клубний будинок «Green» знаходиться в мальовничій частині Голосіївського району межуючи з великим зеленим сквером облаштованим місцями відпочинку для дітей та дорослих.Затишний та комфортний для життя центр, де немає щільної висотної забудови, шкідливих викидів, з гарною інфраструктурою ст. метро «Васильківська» на відстані 1 км., школи, дитячі садки, магазини, Голосіївський парк. З одного боку, тиха вулиця дозволить відпочити від міського шуму, з іншого — в десяти хвилинах пішки розташований Голосіївський проспект з його насиченим і невгамовним життям мегаполісу. Перебуваючи в самому центрі міста, можна жити, як в приватному будинку. На відстані 1000 м. розташований житловий комплекс «Park Avenue VIP» у якому є необхідна інфраструктура для життя преміального рівня- супермаркет, фітнес-центр «Спортлайф-VIP» з басейном, медичний центр, дві школи раннього розвитку дитини, дитячий сад, ресторани, магазини, відділення банків, салони краси, стоматологія, аптека, нотаріус, мийка для автомобілів.
Чому Клубний будинок «Green» отримав таку назву?

     Ми займалися і займаємося проектуванням парків Києва, тому завжди бачили ідеальне житло в оточенні зелених насаджень. Масові житлові забудови не дають нам дихати. Клубний будинок «Green»  межує із зеленою територією Києва. Будинок буде покритий зеленими насадженнями на стінах, даху і терасах. А вічнозелені рослини подарують відчуття перманентної весни. Тому він і «Green», що з англійської мови перекладається як «зелений».

     «Green» — це клубний будинок бізнес-класу. Всі майбутні власники приймаються у клуб через співбесіду, членство в якому  це однаковий соціальний рівень та поважне ставлення до приватності кожного. Ми виступаємо за повний комфорт у житті.  Створити приватність і комфорт — головна ціль нашого проекту.

    Житловий будинок складається з трьох житлових секцій, в кожній секції окремий вхід з вулиці до квартири. Загальна площа зблокованих будинків складає 2150 м2, з них загальна площа квартир — 1560 м2. З вулиці Гвардійській здійснюється транпортно-пішохідний доступ до паркінгу, житлових приміщень. На верхніх терасах передбачена можливість облаштування басейнів. В цокольному поверсі заплановано облаштування фітнес-центру, басейну або джакузі.

    Проект був розроблений на замовлення  компанії “АВС-білд”. Архітектори: Дмитро Волокових  та Володимир Яцько.

  Наразі проект перебуває у стані реалізації. З питань участі у проекті звертайтесь за телефоном +38 (096) 902 08 08 та за формою зворотного зв’язку.

Translate »