«Demeevsky»

Клубний будинок
«DEMEEVSKY»

cam6_v2

Про проект

     Клубний будинок «Demeevsky» буде розташований в мальовничому та екологічному місці Голосіївського району, на розі вул. Козацька та Деміївська. Це тихий при центральний район, де немає щільної висотної забудови, шкідливих викидів, з гарною інфраструктурою: ст. метро «Голосіївська» на відстані 1 км., школи, дитячі садки, магазини, Голосіївський парк. З одного боку, тиха вулиця дозволить відпочити від міського шуму, з іншого — в п’яти хвилинах ходьби розташований Голосіївський проспект та житловий комплекс «Park-avenue VIP» з необхідною інфраструктурою- супермаркет, фітнес-центр з басейном, медичний центр, дві школи раннього розвитку дитини, дитячий сад, ресторани, магазини, відділення банків, салони краси, стоматологія, аптека, нотаріус, мийка для автомобілів .

     Клубний будинок «Demeevsky»  буде розташований в історичній місцевості, де переважно садибна забудова яка почала формуватися в середині 19 століття. Розташування будинку надає жителям відчуття життя в 19 століття з комфортом 21-го століття. Перебуваючи майже в самому центрі міста, можна жити, як в приватному секторі. Загальна площа будинку 3000 м2. Поверховість- 4 поверхи.

  Наразі проект перебуває у стані початку реалізації. З питань участі у проекті звертайтесь за телефоном +38 (096) 902 08 08 та за формою зворотного зв’язку.

Translate »