Сквер на горі уздіхальниця

Сквер на горі
«УЗДИХАЛЬНИЦЯ»

1_1_prew
7_prew
6.1_prew

Про проект

Гора  “Уздихальниця” біля  Андріївського узвозу – одне з найулюблених місць відпочинку киян та гостей столиці. З гори відкривається неповторний вид на Поділ, Андріївський узвіз та Замкову гору, а у гарну погоду видно річку Десенку, яка впадає в протоку Чорторий.

У часи Київської Русі напроти гори містився військовий табір дружини Київського князя. За однією із легенд, панночок туди не пускали, але якщо якась починала сильно сумувати за коханим, вона піднімалася на гору навпроти, махала милому хусткою і зітхала, тому гору назвали “Уздихальницею”.

При розробці концепції та передпроектних проробок скверу “Уздихальниця”, ми враховували історично складену структуру місцевості. Наш проект покликаний зберегти її атмосферу, сповнену містики і легенд, таємничості і загадковості. Проект скверу включає в себе чудово облаштований оглядовий майданчик з лавками для відпочинку в оточенні  містичних, добрих і привітних персонажів – архітектурних споруд.  Як і саме історичне  місце,  сповнене містики і легенд.

Облаштування скверу відповідає  високим вимогам історико-культурного статусу та мистецькому рівню оточення.

Концепція була розроблена на замовлення КО “Київзеленбуд”у 2017 році  групою авторів компанії “АВС-білд”. Головний архітектор проекту Галина Панова.

Translate »