Кадетский Гай

Парк
«КАДЕТСКИЙ ГАЙ»

Screenshot_7
Screenshot_3
Screenshot_1

Про проект

    Парк виник ще у 1727 році, як гай при заміській резиденції київських митрополитів на Шулявщині. В ті часи парк користувався великою популярністю, був місцем гулянь та відпочинку студентів Київської Академії, тут ставили вистави, читали вірші, співали пісні. Згодом парк перетворився на місце загальноміських гулянь, де влаштовувалися вистави, ігри, танці, проводилися численні благодійні заходи. У гуляннях брала участь велика частина населення тодішнього Києва. Під час громадянської війни у 1918–1920 роках гай було вирубано на дрова.  А вже у  повоєнну добу, територію колишнього гаю було забудовано. Нині — це міський парк «Супутник», який є фактично єдиною вцілілою частиною Кадетського Гаю.

    Наш проект має на меті перетворити залишки гаю не тільки на улюблене місце проведення дозвілля мешканців навколишніх житлових будинків, а й повернути минулу популярність гаю, створити комфортне середовище для відпочинку. Проект передбачає облаштування центральної алеї з квітковими клумбами, вимощеними доріжками, лавками, ліхтарями, велодоріжками, дитячими майданчики де постійно можна проводити різні розважальні та спортивні заходи для дітей та дорослих, в оточенні різноманітних дерев та кущів, висаджених вільними групами. В парку з’являться заклади громадського харчування, затишні місця для тихого відпочинку, де кожен знайде собі спосіб проведення часу до душі, оскільки для дозвілля тут створено всі умови.

    Площа парку — 5500 га.

    Проект був розроблений на замовлення  КП “Київський Центр розвитку міського середовища” у 2016 році групою авторів, у яку ввійшли архітектори та інженери ТОВ “Київміськбуд-БМУ№1” та ТОВ “АВС-білд”. Головний архітектор проекту Галина Панова.

Translate »