Лікувально-оздоровчий центр у Феофанії

Лікувально —
оздоровчий
центр у Феофанії

1279_613910455293608_933020160_n (1)

Про проект

    Проект передбачає надання комплексу доступних новітніх вітчизняних та іноземних медичних послуг з оздоровлення, лікування, реабілітації та  профілактичних заходів для літніх людей.

    Проект будівництва Центру у своєму комплексі передбачає: відділення медичної та фізичної реабілітації, відділення медичного огляду та спостереження за хворими. Загальна кількість для одночасного перебування-лікування  – 200 місць, у тому числі для одночасного проживання 50 ліжок.

    Мальовничі краєвиди дають можливість відпочити після процедур в чудово облаштованому парку на лавках і в альтанках, або прогулятися зеленими алеями.   А цілюща сила чистого повітря та приємна атмосфера, позитивно впливають на стан здоров’я пацієнтів.

    Проектована земельна ділянка знаходиться у самому центрі  садово-паркового комплексу Державної установи «Садово-парковий комплекс НАН України Феофанія».

    Площа Центру складає 3500м2.

   Проект був розроблений на замовлення компанією UВG  у 2007-2008 році. Групою авторів, у яку ввійшли архітектори та інженери компанії “АВС-білд”. Головний архітектор проекту Дмитро Волокових, провідний архітектор – Сергій Мендель.

Translate »