Ресторан “Just Relax”, м.Одеса

РЕСТОРАННИЙ
КОМПЛЕКС
«Just Relax»

Про проект

    Ескізний проект 3-поверхового  ресторану, який передбачає всі необхідні приміщення для комфортного відпочинку гостей та для роботи обслуговуючого персоналу.

    Великі панорамні вікна дарують відчуття легкості, невагомості, простору,  відкривають чудові природні краєвиди та неперевершений вид на акваторію Чорного моря, чи сформовану гармонію ландшафтного дизайну, що створює романтичну атмосферу під час вечері чи за чашкою ароматної ранкової кави. Крізь великі вікна проникає набагато більше природного світла, що позитивно впливає на організм людини.  Така панорамна конструкція візуально розширює простір, умовно об’єднуючи приміщення і вулицю. Ресторан має світлий і просторий хол та зали, високі стелі, автостоянку. Кожен  поверх має відкриті літні просторі тераси, де можна насолодитися відпочинком під парасолями та помилуватися чудовими краєвидами.

    При проектуванні ресторану були враховані всі норми та вимоги, які передбачені для закладу даного типу. Проект був розроблений на замовлення приватного інвестора.

   Головний архітектор проекту Дмитро Волокових.

Translate »