ЖК «Green&Brown»

Житловий
комплекс

клубного типу
«GREEN&BROWN»

Screenshot_2
Screenshot_3
Screenshot_4

Про проект

    Життя що втілюється у концепції забудови кварталу — жити , виховувати дітей, працювати, відпочивати та спілкуватися у сучасному високорозвиненому соціальному просторі нового типу, у екологічно здоровому середовищі передмістя.

    Житловий квартал з повним комплексом установ сформовано житловими секційними багатоквартирними будинками без ділянок при квартирах, що мають 4 поверхи, два з яких складено дворівневими квартирами. Передбачено ліфти та підйомники при входах для потреб безперешкодного доступу маломобільних категорій осіб, осіб похилого віку чи з малими дітьми у колясках.

    На перших поверхах передбачено вбудовані приміщення громадського призначення, які забезпечують повне соціально-побутове обслуговування та додаткові послуги, серед вбудованих приміщень передбачені приміщення для короткотермінового перебування дітей молодшого дошкільного віку, та приміщення для розвиваючих занять з дітьми різних вікових категорій, є можливість використання частини перших поверхів для розміщення квартир . Детальне пророблення складу перших поверхів має бути уточнено при подальшій розробці проекту.

    Передбачено технічний поверх над житловими поверхами та експлуатовані озеленені тераси на даху, з можливістю влаштування приміщень для можливості організувати свою професійну роботу, не виїжджаючи з кварталу, чи коворкінгу для жителів будинків . У центрі забудови кварталу сформований громадський простір з розташованою всередині багатофункційною громадською спорудою спортивного призначення з басейном орієнтовно на 6 доріжок довжиною 25 метрів та багатофункційний зал, що може використовуватися також як для спорту так й для громадських заходів чи зібрань. Споруда вирішена одноповерховою, у легких конструкціях, з експлуатованим дахом , де влаштовано спортмайданчики наразі — тенісні, захищені сітчастою структурою .

    Зручне розташування відносно автомагістралей та меж Києва дозволяє за 20-25 хвилин дістатися станції метро Теремки та Голосіївського проспекту, що веде до центру міста. У житлових будинках є вбудовані паркінги , сумарною місткістю 57 машиномісць По периметру території кварталу розташовані відкриті автостоянки , що забезпечують 573 машиномісця. Таким чином забезпеченість машиномісцями має показник 1,1 машиномісце на квартиру . Проїзди до кожного з будинків забезпечують під’їзд приватних автівок з повздовжньої сторони. Розташування будинків створює затишні простори між ними, забезпечує належну інсоляцію, та нормативні розриви між ними.

    Проект був розроблений на замовлення приватного інвестора колективом компанії “АВС-білд”. Архітектори: Галина Панова та Дмитро Волокових.

Щоб отримати більш детальну інформацію про умови участі у проекті звертайтеся за телефоном: +38(096)-902-08-08 та за формою зворотного зв’язку.

Translate »