Куренівський парк

Парк
«КУРЕНІВСЬКИЙ»

13
12

Про проект

    Проект передбачає капітальний ремонт парку, зміну стилістики в сучасному форматі, використання нових форм покриття для доріжок і оновлення центральної зони – створення креативного простору.

    Планується оновлення освітлення, фонтану, доріжок, дитячого майданчика та ігрового комплексу автомістечка. Передбачена установка альтанки, яка одночасно буде слугувати укриттям від дощу, сонця, місцем збору відвідувачів для відпочинку і стане своєрідним порталом вглиб парку. Вона буде оформляти центральну зону, додаючи завершеність і яскравість. У зоні, де розміщено напис «Куренівський парк» планується установка флагштоків з прапорами України, Києва та самого парку.

Також передбачено оновлення фонтану та його технології: фонтан буде містити три шари, які будуть крутитися на водяній подушці.

   При капремонті будуть враховуватися потреби цільових груп відвідувачів парку — маломобільних груп населення та людей різного віку. Проектом заплановано встановлення громадської вбиральні, також передбачено облаштування території парку сучасними лавочками, урнами, ліхтарями.

    Проект був розроблений на замовлення КО “Київзеленбуд” у 2017-2018 роках групою авторів, у яку ввійшли архітектори та інженери ТОВ “Київміськбуд-БМУ№1” та ТОВ “АВС-білд”. Головний архітектор проекту Галина Панова.

Translate »