Багатофункціональний комплекс

Багатофункціональний
комплекс

6
7

Про проект

    У 2015 році нашою компанією на замовлення приватного інвестора була розроблена концепція створення багатофункціонального житлового комплексу. У проекті поєднується декілька функцій: торговельний комплекс з супермаркетами та бутиковою зоною, розважальний комплекс для дорослих і дітей з кінотеатром та житловий комплекс. Оригінальне архітектурне рішення – це про наш проект багатоповерхового будинку бізнес-класу у вигляді каскаду житлових поверхів, що переходять у торговельно-розважальний центр, який розташований у стилобатній частині будівлі.

   Комплекс запроектовано в одному із  самих зелених районів Києва — Голосіївському,  де з заходу  прилягає зелена зона відпочинку зі ставком, а з півдня – великий зелений масив Голосіївського лісу. Район має розвинену соціально-побутову інфраструктуру: школи, дитячі садочки, спортивні, дитячі майданчики, льодовий стадіон, тенісний клуб, магазини, ресторани, торговельно-розважальні центри, фітнес-клуби  та багато іншого. Комплекс ідеально підходить для комфортного проживання і відпочинку на будь-який смак.  Як сказав би Горацій: «Ви перетинаєте весь світ у пошуках щастя, а воно завжди поруч, на відстані витягнутої руки від будь-якої людини».

   Концепція була розроблена авторським колективом компанії “АВС-білд”. Головний архітектор Дмитро Волокових, провідний архітектор — Ірина Ксенофонтова.

Щоб отримати більш детальну інформацію про умови участі у проекті звертайтеся за телефоном: +38(096)-902-08-08 та за формою зворотного зв’язку.

Translate »