Дитячий садок

ДИТЯЧИЙ САДОК 

Screenshot_6
Screenshot_5
Screenshot_4

Про проект

    Основною метою нашого проекту є  створення  максимально зручних умов та психологічного комфорту для повноцінного і всебічного розвитку дітей дошкільного віку, формування їх життєвої компетентності, розвитку в них цінного ставлення до світу природи, культури, людей. Навчання дітей починається ще задовго до школи – в дитячому садочку. Тому в нашому садочку, діти не лише весело проводять час, але і отримують перші життєві навички, пізнають світ через гру, знаходять собі справу по душі, відповідно до своїх інтересів, розвивають свої творчі та пізнавальні здібності, стають здоровими і міцними духом, а також знаходять перших друзів.

    Функціональна структура дошкільного закладу включає приміщення для музичних, фізкультурних та навчально-ігрових занять, медичні приміщення та багато іншого, що дозволяє передбачити повноцінне перебування в ньому дітей і забезпечити належний рівень дошкільної освіти.

   Дитячий садок – це невтомна й самобутня країна малечі. Це той світ, у якому дитина живе в найважливіший період свого розвитку. І від того як їй тут живеться, залежить не лише її майбутнє, а й майбутнє  всієї країни.

   Архітектурне рішення, передбачене  концепцією, є унікальним прикладом  використання ідей японського архітектора Такахару Тезука у незвичній формі – овальному вигляді планування: інклюзивне і природне середовище існування, із закритим внутрішнім двориком. Така архітектура позитивно впливає на свідомість малечі, де вони почуваються вільно і захищено, та виховує в них любов до прекрасного.

   Дитячий садочок запроектований на вул. Механізаторів.  Площа  4000 м2.

   Проект був розроблений на замовлення приватного інвестора у 2015 році групою авторів, у яку ввійшли архітектори та інженери ТОВ “АВС-білд”. Головний архітектор проекту Дмитро Волокових, провідний архітектор — Марія Цудзінович.

Translate »